/Bal w Humniskach rozpoczyna ferie zimowe

Bal w Humniskach rozpoczyna ferie zimowe

„W karnawale nie siedzimy w domu wcale,
zakładamy maski, szale
wybieramy się na bale…”

23 stycznia najmłodsi mieszkańcy Humnisk przebrani za magiczne i bajkowe postacie bawili się podczas corocznego Balu Malucha w Szkole Podstawowej nr 2 w Humniskach.

Sala gimnastyczna wypełniła się maluszkami, które wraz z rodzicami uczestniczyły w zabawie karnawałowej. Wyjątkowy Bal rozpoczęła pani dyrektor Małgorzata Woźniak, która gorąco powitała
wszystkich gości i zaprosiła najmłodszych do zabawy. Dalszą część poprowadziły dwie animatorki: Kamila Cholewiak – Kiczek oraz Anna Brodzicka – Woźniak. Ubrane w kolorowe stroje zachęcały wszystkich do zabaw i pląsów. Dzieci w karnawałowych przebraniach tańczyły w rytmie swoich ulubionych przebojów. Bardzo chętnie brały również udział w grach i konkursach przygotowanych przez organizatorów. Najmłodsi w podziękowaniu za wspaniałą zabawę otrzymywali w prezencie nadmuchiwane i wyczarowywane w ekspresowym tempie balonowe cudeńka – miecze, kwiatuszki oraz zwierzątka. W trakcie przerw uczestnicy mogli dopełnić swoje charakteryzacje o makijaż wykonywany przez dwie absolwentki szkoły: Wiktorię i Aleksandrę. Na dziecięcych, roześmianych buziach malowały wspaniałe wzory.

Tradycyjnie na zakończenie wybrano Króla i Królową Balu. W tym roku zaszczytne tytuły przypadły Karolowi Graboń i Zuzannie Malickiej.

Kilkugodzinna zabawa dostarczyła zebranym mnóstwo radości.

Wyrażamy wdzięczność sponsorom: Delikatesom CEZAR z Brzozowa oraz PZU za ufundowanie nagród w konkursach.

Słowa podziękowania kierujemy do pań z Rady Rodziców za przygotowanie bogatej, słodkiej oferty w bufecie, gdzie każdy znalazł coś dla siebie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego Balu za wspólną zabawę i niezwykłą atmosferę. Do zobaczenia w przyszłym roku!

M. Władyka

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar