/Brzozowscy tenisiści z awansem do finału wojewódzkiego

Brzozowscy tenisiści z awansem do finału wojewódzkiego

Drużyny dziewcząt z ZSO oraz chłopców z ZSB w Brzozowie wygrały Rejonowe Licealiady w tenisie stołowym drużynowym, które w dniach 28 i 29 listopada odbyły się w obydwu brzozowskich szkołach. Tym samym obie drużyny uzyskały awans do finału wojewódzkiego z udziałem 12 najlepszych drużyn Podkarpacia.

W rywalizacji dziewcząt z udziałem pięciu drużyn gospodynie z ZSO wygrały wszystkie spotkania pokonując po 3 – 0 kolejno: ZSE Brzozów,
ZS Nr 1 Sanok, ZSTiA Lesko i II LO Sanok. Na uwagę zasługuje fakt, że podopieczne Krzysztofa Łobodzińskiego we wszystkich wygranych meczach nie straciła chociażby jednego seta. Zwycięska ekipa grała w składzie: Zuzanna Jurkiewicz i Karolina Konopka.

W kategorii chłopców, którzy dzień później rozgrywali swój turniej w ZSB miłą niespodziankę sprawili gospodarze. Grający w składzie Bartłomiej Sieńczak, Dawid Mikoś, Krzysztof Germański oraz rezerwowy Patryk Pawlikowski po 3 – 0 wygrali wszystkie pojedynki i z kompletem czterech victorii zwyciężyli w całym turnieju. Zwycięzcy ograli BZSZ Ustrzyki Dolne, ZS Nr 3 Sanok, ZSO Brzozów i II LO Sanok.

Oprócz zwycięskich drużyn do zawodów finałowych awansowały obydwie drużyny II LO w Sanoku, które w obydwu turniejach zajęły drugie miejsca.

Pozostałe „nasze” drużyny, czyli dziewczęta z ZSE oraz chłopcy z ZSO uplasowały się solidarnie na czwartych pozycjach.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar