/Czwarta wygrana młodzika Orzełków Brzozów

Czwarta wygrana młodzika Orzełków Brzozów

W piątkowe popołudnie drużyna młodzika Orzełków Brzozów rozegrała mecz z Przełomem Besko. Tak jak spodziewaliśmy się nasz rywal postawił bardzo mocne warunki w tym spotkaniu.

W 6 minucie meczu „pajęczynke” ściągnął Krystian Paczkowski otwierając wynik na 1-0. Po wielu kontrach z jednej jak i z drugiej strony rezultat podwyższył Michał Szalajko na 2-0. Do przerwy mogliśmy prowadzić znacznie wyżej, lecz i rownież stracić bramkę. Druga połowa była znacznie zacięta. Przełom postawił wszystko na jedną kartę i starał się zawężać grę w każdej strefie boiska. Udaje im się strzelić gola kontaktowego na 2-1.

Dopiero po 17 minutach Patryk Glazar przełamał defensywę przeciwnika trafiając na 3-1. Po tej bramce drużyna z Beska straciła wiarę, a Orzełki trafiały następująco: Krystian Paczkowski na 4-1, Michał Szałajko na 5-1. Przed końcowym gwizdkiem Adrian Wilusz zaliczył koleżeńską asystę zagrywajac do Kuby Kmiotka, który bez żadnych przeszkód trafia na 6-1. Dziękujemy za doping i liczne przybycie kibiców na ten mecz. Kolejne spotkanie na wyjeździe z Hłudnem.

Strzelcy : K. Paczkowski x2, M. Szałajko x2, P. Glazar, K. Kmiotek
Skład: A. Frydrych, O. Wacek, Sz. Niemiec, M. Mazur, K. Kaczkowski, K. Paczkowski, P. Glazar, K. Smoleń, M. Szałajko – O. Dyka, M. Byczek, P. Cyparski, K. Kmiotek, A. Wilusz

Źródło: orzelkibrzozow.pl