/Drużyna Powiatu najlepsza

Drużyna Powiatu najlepsza

Zwycięstwem drużyny Powiatu Brzozowskiego zakończył się Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Starosty Brzozowskiego, który 9 grudnia br. rozegrany został w Zespole Szkół ogólnokształcących w Brzozowie. W turnieju oprócz zwycięzców dziełu udział brzozowskie drużyny Policji, Straży Pożarnej, Pogotowia (Szpital) oraz oldboye z Bliznego.

Drużyna Powiatu w meczu rozpoczynającym turniej przegrała z Policja 1 – 3. Następnie wygrała kolejne dwa spotkania z Pogotowiem i Bliznem po 2 – 1 i przed ostatnim meczem dnia ze Strażą miała jeszcze realne szanse by wygrać zawody. Warunkiem było jednak wygranie decydującego starcia. W innym wypadku turniej wygrywała Straż, która na swoim konie miała trzy wygrane, a w dodatku bez starty bramki. Ostatni mecz dnia decydował więc kto wygra turniej. Ekipa Powiatu zagrała w nim znakomicie zarówno w obronie jaki i ofensywie. Ostatecznie Powiat wygrał 4 – 0 co pozwoliło mu na triumf w turnieju. Drugie miejsce zajęła Straż Pożarna, a trzecie – oldboye z Bliznego.

Na zakończenie kapitanowie drużyn odebrali puchary i dyplomy ufundowane prze organizatora – Starostwo Powiatowe w Brzozowie.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar