/Kolejne pewne zwycięstwo Orzełków Brzozów

Kolejne pewne zwycięstwo Orzełków Brzozów

W trzecim meczu rundy wiosennej Orzełki Brzozów pokonują Start Rymanów aż 12-0. Początek meczu wcale nie zapowiadał takiego wyniku. Drużyna z Rymanowa pewnie weszła w meczu szukała swoich okazji.

W 8 minucie Patryk Glazar rozwiązał imponujący worek z bramkami. Pięć minut później Michał Szałajko trafił na 2-0. Krystian Paczkowski w 19 minucie podwyższa na 3-0, zaraz po nim Kacper Kaczkowski dokłada kolejną bramkę.

Tuż przed gwizdkiem pierwszej połowy gola do szatni zdobywa Michał Szalajko. W drugiej połowie Michał Szałajko strzela dwa gole. W 38 minucie Patryk Glazar dorzuca trafienie na 8-0. Fenomenalnie grający napastnik Michał Szalajko zdobywa swoją 5 i 6 bramkę. Na dziesięć minut przed końcem Orzełki Brzozów prowadzą 10-0.

Oliwia Dyka w 53 minucie zdobywa gola i tym samym podwyższa rezultat na 11-0. Przed zakończeniem spotkania Adrian Wilusz dokłada dla drużyny ostatniego gola w tym meczu. Brawa dla naszych zawodników za zaangażowanie i kontrole meczu od początku do końca. Następny mecz z Przełomem Besko.

Strzelcy: M. Szalajko x 6, P. Glazar x 2, K. Paczkowski, K. Kaczkowski, O. Dyka, A. Wilusz

Skład: A. Frydrych, O. Wacek, M. Mazur, O. Dyka, K. Kaczkowski, K. Paczkowski, P. Glazar, A. Wilusz, M. Szałajko – P. Cyparski, M. Byczek, K. Kmiotek

Źródło: orzelkibrzozow.pl

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar