/Lider pokonany

Lider pokonany

refreshOAuth2Token got the following response:
{ "error": "invalid_request", "error_description": "Missing required parameter: refresh_token" } using refreshToken

W IV kolejce rozgrywek III ligi, siatkarze SMS Mosir Brzozów podejmowali na własnym terenie drużynę SST Lubcza Racławówka. Spotkanie zapowiadało się niezwykle ciekawie, gdyż drużyna gości to lider w tabeli rozgrywek, a drużyna gospodarzy po ostatnim zwycięstwie w Oleszycach jest na fali.

Pierwszy set to zdecydowana przewaga gości. Po stronie siatkarzy z Brzozowa dominowały błędy własne, zwłaszcza na zagrywce i w przyjęciu. Słabe przyjęcie uniemożliwiało skuteczną grę skrzydłami, co umożliwiło rywalom zbudować sobie bezpieczną przewagę punktową, którą doprowadzili do końca seta. Premierowa partia zakończyła się wynikiem 25:21 dla Racławówki.

Drugi set to lepsza gra naszych siatkarzy. Widocznie poprawiło się przyjęcie, co spowodowało uruchomienie gry środkiem. W tej partii główną rolę odegrali właśnie środkowi. To właśnie ich ataki i dobra gra blokiem w połączeniu z błędami własnymi przeciwników, pozwoliły wygrać drużynie z Brzozowa tego seta 25 do 23.

Trzecia odsłona to wyrównana gra obu zespołów. Dobra gra z obu stron poskutkowała nerwową końcówką, którą lepiej rozegrali siatkarze z Racławówki i wygrali tą partię do 23.

Kolejny set zapowiadał się spokojnie. SMS Mosir Brzozów dobrą grą od początku, wypracował sobie kilku punktową przewagę. Kiedy wydawało się, że spokojnie dowiozą ją do końca, przeciwnicy niespodziewanie szybko odrobili straty. O wyniku seta znowu decydowała końcówka. Tym razem więcej zimnej krwi zachowali nasi siatkarze, wygrywając tą partię 25:23 i doprowadzając do tie breaka.

Decydująca partia to zacięta gra z obu stron. Po obu stronach siatki było dużo emocji. Każda akcja decydowała o wygranej. Nasi siatkarze wykazali się wielkim charakterem i potrafili rozstrzygnąć tą partię jak i cały mecz na swoją korzyść. Wygrali piątego seta 15 do 12 a cały mecz 3:2.

Tą wygraną, Brzozowscy siatkarze sprawili miłą niespodziankę licznie zgromadzonym na sali sympatykom siatkówki. Cała drużyna grała bardzo ambitnie i walczyła z determinacją o każdy punkt. Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom oraz trenerowi.

SMS Mosir Brzozów – SST Lubcza Racławówka 3:2
(21:25, 25:22, 23:25, 25:23, 15:12)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu (zdjęcia po kliknięciu „Czytaj więcej”)