/Tytuły dla Starej Wsi!

Tytuły dla Starej Wsi!

Triumfem obydwu drużyn (dziewcząt i chłopców) ze Szkoły Podstawowej w Starej Wsi zakończyły się dwudniowe Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju, które w dniach 13 i 14 listopada odbyły się w Szkole  Podstawowej w Dydni. Zarówno w pierwszym dniu, kiedy rywalizowały dziewczęta, jak i dzień później zawody przebiegały pod dyktando drużyn ze Starej Wsi.

W rywalizacji dziewcząt zwyciężczynie w spotkaniach grupowych pokonały 5 – 0 drużynę z Golcowej Nr 1 oraz zremisowały 1 – 1 z Humniskami Nr 2. W półfinale wygrały 3 – 0 z Orzechówką, a w finale 6 – 1 pokonały drużynę Humnisk Nr 2.

W turnieju chłopców dominacja uczniów ze Starej Wsi była jeszcze bardziej widoczna. Ekipa prowadzona przez Pawła Fronia pokonała kolejno Haczów 2 – 0 i Brzozów 4 – 0. W meczu półfinałowym Stara Wieś pokonała ponownie Brzozów 4 – 0 i w finale spotkała się z drużyną Górek, którą ograła 3 – 1, tracąc jedyną bramkę w turnieju.
Zwycięskie drużyny ze Starej wsi będą reprezentować powiat brzozowski w półfinałach wojewódzkich. Warto zasygnalizować, że w obydwu unihokejowych turniejach wzięło udział aż 15 drużyn co jest rekordem w historii  rywalizacji na szczeblu naszego powiatu.

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar